قطعی روز سه شنبه مورخ ۹9/02/۳0

❤️با سلام خدمت  دیواینی های عزیز❤️   ???? به صورت ناگهانی همه سرور های رنج 158.58.189 ایران بدون اطلاع قبلی از طرف دیتا سنتر قطع شدند، مشکل از طرف ما نیست!????   ????لطفا ما را همراهی کنید????     ✴️Ip ... ادامه مطلب »

کسب درآمد - دیواین گیمینگ

سلام و درود خدمت تمامی کاربران دیواین گیمینگ از این به بعد شما میتوانید از طریق لینک کسب درآمد، برای خود درآمد زایی کنید به این صورت که لینک شخصی خود را دریافت کنید و با دعوت آنها به سایت ... ادامه مطلب »

افزایش سرعت و اضافه کردن 1Gbit/S پورت شبکه

یک عدد پورت 1Gbit/S اضافه برای افزایش سرعت اینترنت تمامی سرویس ها تهیه شده است . لذا سرور ها در روز دوشنبه ساعت 11:30 صبح به مدت کمتر از ۵ دقیقه از دسترس خارج میشوند. شایان ذکر است که سرور ها ReStart ... ادامه مطلب »

قطعی روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۳

سلام و درود تمامی سرور های فراسو به دلایلی نا مشخص و به صورت ناگهانی قطع شده اند. مشکلات از طرف مجموعه دیواین گیمینگ نمیباشد و این قطعی به صورت سراسری و کلی میباشد. برای اطلاعات بیشتر و سریع تر ... ادامه مطلب »

قطعی روز یکشنبه مورخ 23 آذر ماه

یاد آوری میکنم که مشکل قطعی از طرف ما نمیباشد و تا جایی که ما اطلاع داریم سرور های زیادی [رنج آیپی (158.58)] توسط فراسو به دلایلی قطع شده اند

قطعی ها جهت ارتقا برق زیر ساخت میباشد... 

سیستم ناحیه کاربری مجموعه دیواین گیمینگ راه اندازی شد

به نام خداناحیه کاربری مجموعه دیواین گیمینگ جهت راحتی کاربران و مشتری های این مجموعه راه اندازی شدخدمات ناحیه کاربری به شرح زیر می باشد : - سیستم تیکت برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی - ... ادامه مطلب »